Nur Yerlitaş Kimdir? Biyografisi

nur-yerlitas-kimdir-biyografisi

Nur Yerlitaş Kimdir? Biyografisi

Nur Yerlitaş 11 Aralık 1960 yılında İstanbul’da doğmuştur. Annesinin ismi Saadet’tir. Bir de kız kardeşi bulunmaktadır. Adı da Benan olmaktadır. Yerlitaş dobralığı ile de kendini tanıtmaktadır. Sözünü kimseden sakınmaması da çok iyi bir karakter olduğunu göstermektedir. Dikiş dikmesi ile de kendini ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca kostüm tasarımcılığı da yapmaktadır.

nur-yerlitas-kimdir-biyografisi

nur-yerlitas-kimdir-biyografisi

Yerlitaş’ın bir de moda atölyesi vardır. Tasarımlarını burada yapmaktadır. Tasarımlarını yaparken modacı hitabına da karşıdır. Bu yüzden kendini dikişçi olarak tabir etmektedir. Nur Yerlitaş 1980 yılında valizin içerisinde yurt dışından elbise getirerek ve satarak bu işe başlamıştır. Bu şekilde işe başlamış ve son derece öne çıkmıştır. Şimdilerde ise dikim de yapmaktadır.

Kendi tasarladığı elbiseleri dikip ünlü kişilere satmaktadır. Bu şekilde jüriliğe de başlamış olmaktadır. Son derece iyi olan bu kişi rahat tavırları ile de kendini başkalarından ayırmaktadır. Son derece iyi olan bu çalışma yöntemi ile hemen her zaman kendini belli etmektedir.

Cevap Yaz

Email adresiniz yayınlanmamaktadır.